تبلیغات
.: جامعه شناسان .::. Sociologists :. - نظر سنجی ...
.: جامعه شناسان .::. Sociologists :.

وبلاگ رسمی دانشجویان جامعه شناسی دانشگاه شهید بهشتی ، ورودی 1387 ، 1388 و 1389

با عرض سلام خدمت دوستان و با تشکر از مطالب ، بازدید ها و نظرات شما ...

چندی پیش ایمیل و نظری از طرف آقای محمد فکری به دستم رسید که توجه شما رو به مضمون اون جلب می کنم ...

((( با سلام

جناب آقای طاهریان غرض از مزاحمت اینكه من چند سالی هست وبلاگی دارم با عنوان ویرگول به آدرس

 www.fekram.blogfa.com

 حالا قصد دارم اگر شما مساعدت كنید آدرس وبلاگم را به

 www.virgul.blogfa.com

 تغییر بدهم تا عنوان وبلاگ و دامنه آن یكسان شود. چون این دامنه پپیشتر توسط شما ثبت شده و حالا چند سالی هست از آن استفاده نمی كنید از شما تقاضا می كنم تا آن دامنه را در اختیار من بگذارید.

با توجه به اینكه هردو ما دانشجوی جامعه شناسی هستیم این كار شما اقدامی برای رشد جامعه شناسی خواهد بود. اگر این خواسته مرا بپذیرید لطف بزرگی كرده اید.

یا رمز وبلاگ سابقتان را به من بدهید تا تغییرات لازم را در آن ایجاد كنم یا وبلاگ را حذف كنید تا من بتوانم وبلاگ جدیدی با آن دامنه ثبت كنم.

با تشكر )))

بنده نیز از وبلاگ ایشون دیدن کردم و نظر شخصی من اینه که ایشون فعالیت و مطالب خوبی در زمینه ی جامعه شناسی در وبلاگشون ارسال کردن و می تونن در صورت استفاده از دامنه ی وبلاگ قبلی دانشجویان جامعه شناسی دانشگاه شهید بهشتی ، ورودی 1387 ، به نام ویرگول از این دامنه استفاده ی بهتری بکنن .

از اونجایی که این وبلاگ و وبلاگ قبلی به صورت گروهی ساخته و اداره شده و می شه و تمامی نویسندگان به یک اندازه در اون ها سهیم هستن ، لذا تصمیم گرفتم تا یک نظر سنجی در وبلاگ قرار بدم و نظر نویسندگان رو در این زمینه جویا بشم و تصمیم در مورد ویرگول رو به بعد از اتمام نظر سنجی موکول کنم .

نویسندگان محترم می تونن شخصا به وبلاگ فعلی ایشون سر بزنن و بعد از آشنایی با چگونگی کار ایشون نظرشون رو در نظر سنجی وبلاگ ثبت کنن .

این نظر سنجی تا پایان روز سه شنبه ، مورخ 4/8/1389 در وبلاگ وجود خواهد داشت و پس از اتمام زمان به صورت خودکار حذف خواهد شد و نتایج آن به اطلاع دوستان خواهد رسید .

با تشکر از وقت و همکاری شما ...

موفق باشید ...


نوشته شده در 1389/07/30 ساعت 14:34 توسط احسان طاهریان نظرات |قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت