تبلیغات
.: جامعه شناسان .::. Sociologists :. - .: پیام مدیر :.
.: جامعه شناسان .::. Sociologists :.

وبلاگ رسمی دانشجویان جامعه شناسی دانشگاه شهید بهشتی ، ورودی 1387 ، 1388 و 1389

به نام خدا

با عرض سلام و خیر مقدم خدمت شما دانشجویان محترم جامعه شناسی دانشگاه شهید بهشتی ، ورودی 1389 ؛

همون طور که خدمت دوستان قول داده بودم در این پست به ذکر چند نکته جهت آشنایی دوستان ورودی 1389 با فضا و روند کلی جامعه شناسان و قوانین و مقررات حاکم بر اون بسنده می کنم .

در ابتدا باید خدمت دوستان عرض کنم که جامعه شناسان در طی 2 سال تجربه ی خود روند پر افت و خیزی رو طی کرده و شاهد موفقیت های روز افزون ، و البته مشکلاتی بوده که با کمک خدا و یاری دوستان حل شده اند ؛ بنا بر این نکاتی که به اسم قوانین و مقررات خدمت شما عرض می کنم از پیش نوشته شده نبوده اند و بر حسب نیاز و در جهت رشد و پیشرفت وبلاگ طراحی شده اند .

نکته ی اول و مهم ترین نکته ای که باید خدمتتون عرض کنم در خصوص محتوای مطالبی است که در وبلاگ ارسال میشن .

همون طور که در معرفی اجمالی وبلاگ گفته بودیم این وبلاگ شامل موضوعات متنوعی هست که شما میتونید مطالب خودتون رو در قالب این موضوعات ارسال کنید ، اما همواره به این نکته توجه داشته باشید که هدف اصلی از ساختن این وبلاگ ( همون طور که از اسمش هم پیداست ) بررسی مسایل اجتماعی ایران و سایر کشور هاست که تخصص نویسندگان هم در این زمینه هست ، بنا بر این از دوستان محترم خواهشمندیم که در حد امکان از ارسال مطالب شخصی و غیر علمی که با جامه شناسی و سایر علوم بی ارتباط هستند اجتناب کنن .

دومین نکته در مورد نظرات پست ها هست که بار ها و بارها مشکلاتی رو برای نویسندگان محترم به وجود آورده ؛ ( برای آگاهی بیشتر میتونید پست های موضوع پیام مدیر گذشته رو مطالعه بفرمایید ) به طوری که نهایتا تصمیم بر این شد که نظرخواهی پست ها بر طبق الگویی باشه که در قسمت پایین خدمتتون عرض می کنم :

نویسندگان محترم می بایست در هنگام ارسال مطلب و در قسمت نحوه ی نظر خواهی حتما گزینه ی ( نظرات پس از تایید نمایش داده شوند ) رو انتخاب کنند و در اسرع وقت نسبت به مطالعه و مدیریت اون ها بر طبق الگویی که گفه خواهد شد اقدام کنن . هر یک از دوستان مدت 72 ساعت ( معادل با 3 روز ) زمان خواهند داشت تا این کار رو انجام بدن و پس از این مدت بنده جهت جلوگیری از ازدحام نظرات در قسمت کنترل پنل مدیریت شخصا این کار رو انجام خواهم داد .

لطفا در هنگام مدیریت نظرات به نکات زیر توجه داشته باشید :

نظرات بدون نام و یا با نام مستعار و یا نظراتی که غیر اخلاقی و یا فاقد بار علمی و بی ارتباط با محتوای پست هستن رو حذف و یا به حالت پنهان در بیارید .

نظرات تکراری رو حذف کنید .

در اینجا لازم می دونم تا توضیحاتی رو در مورد برخی از موضوعات وبلاگ خدمتتون عرض کنم تا در آینده ابهامی برای شما به وجود نیاد .

1 – موضوع دانشگاه ( آموزشی ) مربوط به مطالبی هست که به منظور آگاه سازی بازدیدکنندگان از فعالیت ها و اخبار آموزشی دانشگاه ، از جمله : برنامه ی امتحانات و ... می باشن .

2 - موضوع دانشگاه ( پرورشی ) مربوط به مطالبی هست که به منظور آگاه سازی بازدیدکنندگان از فعالیت ها و اخبار پرورشی دانشگاه ، از جمله همایش ها و ... می باشن .

3 – موضوع همکلاسی مربوط به مواردی هست که شما در اون ها نیاز به هماهنگی دارید ؛ از جمله : برنامه ریزی برای اردویی کلاسی و ...

شما هم می بایست در هنگام ارسال مطالب مربوط به موضوع همکلاسی از رمز عبور مخصوص دانشجویان جامه شناسی دانشگاه شهید بهشتی ، ورودی 1389 استفاده کنید تا با رمز دار کردن مطالبتون از دسترسی سایر بازدیدکنندگان به مطالب خصوصی کلاستون جلوگیری کنید . این رمز در اختیار تمامی همکلاسی های شما قرار خواهد گرفت و تنها این افراد توانایی دسترسی به این مطالب رو خواهند داشت .

رمز عبور مربوط به مطالب موضوع همکلاسی دانشجویان جامعه شناسی دانشگاه شهید بهشتی ، ورودی 1389 ، به زودی در اختیار شما قرار خواهد گرفت . لطفا فقط از این عبارت برای رمز دار کردن مطالبتون استفاده کنید و برای استفاده ی بهتر از وبلاگ از دسترسی سایر افراد به آن جلوگیری نمایید . 

در آخر باز هم از شما دعوت می کنم تا برای آشنایی هر چه بیشتر با فضای کلی وبلاگ نگاهی اجمالی به مطالب پیشین و آن چه در این مدت بر این وبلاگ گذشته بندازید . از طولانی شدن مطلب و این که سرتون رو درد آوردم عذر خواهی می کنم و پیشاپیش از توجه شما به نکاتی که خدمتتون عرض کردم کمال تشکر رو دارم و امیدوارم که با همکاری همه ی دوستان جامعه شناسان به وبلاگی مرجع در زمینه ی جامعه شناسی و سایر علوم انسانی تبدیل بشه .

ممنون از وقتتون ...

موفق باشید ...


نوشته شده در 1389/07/13 ساعت 13:00 توسط احسان طاهریان نظرات |قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت