تبلیغات
.: جامعه شناسان .::. Sociologists :. - نتیجه ی یک طرح ابتکاری !!!
.: جامعه شناسان .::. Sociologists :.

وبلاگ رسمی دانشجویان جامعه شناسی دانشگاه شهید بهشتی ، ورودی 1387 ، 1388 و 1389

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و با تشکر از مطالب ، بازدید ها و نظرات شما ...

حدودا 4 ماه پیش بعد از صحبت با تعدادی از دوستان تصمیم بر این شد که در (( جامعه شناسان )) تغییراتی ظاهری و محتوایی ایجاد کنیم و تعدادی طرح تشویقی برای نویسندگان برتر در نظر بگیریم ؛ و از اون جایی که اجرای چنین طرح هایی نیاز به منابع مالی داشتند تصمیم بر این شد که با اجرای طرحی ابتکاری و قرار دادن تعدادی تبلیغ کلیکی و البته با همکاری خود دوستان نویسنده ، بدون انجام فعالیتی خاص و به راحتی ، این منابع مالی رو تامین کنیم . توضیحات مربوط به چیستی و چگونگی انجام این طرح نیز خدمت دوستان ارایه گردید .

لازم به ذکره که بر مبنای قوانین سایتی که ما تبلیغات رو از اون جا گرفتیم حداقل درآمد قابل برداشت از طریق این تبلیغات مبلغ 20000 تومان هست و به عبارت دیگه باید حداقل 20000 تومان درآمد از طریق این تبلیغات کسب بشه تا بتونیم درآمد رو برداشت کنیم . ( تصویر زیر عینا از قسمت قوانین و مقررات سایت برداشته شده است )


حالا توجه شما رو به تنیجه ی حدودا 4 ماه تلاش و همکاری دوستان ! جلب می کنم و طبق قولی که در هنگام آغاز این طرح خدمتتون داده بودم شما رو از بازدهی این طرح ظرف مدت حدود 4 ماه از آغازش آگاه می کنم . ( تصویر زیر عینا از قسمت وضعیت کاربر سایت برداشته شده است )


حتما شما هم مثل من از میزان درآمد نجومی ! به دست آمده از این طرح که حاصل همکاری و همدلی جمعی ما ! در جهت کمک به (( جامعه شناسان )) هست به شدت متعجب و متحیر شده اید !

نکته ای که در زمینه ی قرار دادن این گونه تبلیغات در وبلاگ قابل تامل هست اینه که با قرار دادن این تبلیغات در صفحه ی اصلی حجم قابل بارگیری صفحه بالا رفته و مدت زمان بیشتری برای باز شدن کامل صفحه که شامل مطالب و عکس های نویسندگان هست صرف خواهد شد و از اون جایی که این طرح بازدهی به شدت زیادی داشته ! و با نیم نگاهی ترحم انگیز ! نسبت به سایتی که تبلیغات رو از اون گرفتیم ! و جهت جلوگیری از ورشکستگی این سایت ! که ناشی از درآمد های نجومی (( جامعه شناسان )) ! خواهد بود ( با روند کنونی تقریبا 2040 روز ، معادل با 5 سال و 6 ماه طول خواهد کشید تا درآمد حاصل از این طرح به میزان قابل برداشت برسه !!! ) از این پس ...

تبلیغات متنی و گرافیکی رو از صفحه ی اصلی وبلاگ حذف می کنیم تا حداقل زمان بارگیری صفحه کاهش پیدا کنه !

در آخر هم مجددا از همکاری جمعیمون ! در اجرای همگانی این طرح تشکر می کنم !

به امید خدا در آینده طرح های احتمالی جایگزین دیگری در جهت تامین منابع مالی وبلاگ خدمت دوستان ارایه خواهد شد .

با تشکر از وقت شما ...

موفق باشید ...


نوشته شده در 1389/05/1 ساعت 21:24 توسط احسان طاهریان نظرات |قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت