تبلیغات
.: جامعه شناسان .::. Sociologists :. - اسرار موفقیت
.: جامعه شناسان .::. Sociologists :.

وبلاگ رسمی دانشجویان جامعه شناسی دانشگاه شهید بهشتی ، ورودی 1387 ، 1388 و 1389

برایان تریسی :

اگر به  افراد موفق غبطه  بخورید ، میدانی از نیروی جاذبه ی منفی می سازید که  شما را  از  انجام  هرچه  که برای موفقیت لازم است باز می دارد اما  اگر افراد موفق را مورد ستایش  قرار دهید ، میدانی از نیروی جاذبه ی مثبت می سازید که شما را به سویی می کشاند که هرچه بیشتر و بیشتر شبیه افرادی می شوید که دوست دارید شبیه آنان باشید .

ناپلئون هیل :

مستحکم ترین درخت بلوط در جنگل آن نیست که در برابر طوفان محافظت شود و  از نور خورشید در امان بماند، بلکه آن است که در محوطه ای بازقرار دارد و برای بقا باید با باد و باران و آفتاب سوزان مقابله نماید. 


  دیل کارنگی :

اگر به آنچه انجام می دهید اعتقاد دارید نگذارید هیچ چیزی در کار شما مانع ایجاد نماید و بسیاری از بهترین کارهای دنیا با وجود اینکه غیر ممکن به نظر می رسد انجام گرفته اند. مهم این است که کار را به پایان برسانید.

رابرت کیوساکی :

وقتی سر و کله ی شکست پیدا می شود آن را به عنوان نشانه ای از اینکه برنامه هایتان مناسب نبوده اند بپذیرید و برنامه ها راتغییر بدهید و یک بار دیگر برای رسیدن به هدف مورد نظرتان بادبان ها را برافرازید.

ویکتور هانسن :

وقت آن است که راه رفتن با سرپنجه در کنار استخر را کنار بگذارید و با سر در قسمت عمیق آن شیرجه بروید و وقت بزرگ فکر کردن ، بیشتر خواستن و دستیابی به همه ی آنها ست!


نوشته شده در 1389/02/9 ساعت 22:42 توسط سعید سمیعی جمله ی شما |قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت