تبلیغات
.: جامعه شناسان .::. Sociologists :. - نظرات کذایی !!!
.: جامعه شناسان .::. Sociologists :.

وبلاگ رسمی دانشجویان جامعه شناسی دانشگاه شهید بهشتی ، ورودی 1387 ، 1388 و 1389

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و با تشکر از مطالب ، بازدید ها و نظرات شما ...

احتمالا تا به حال متوجه شده اید که مشکلاتی در زمینه ی نظرات برای تعدادی از نویسندگان محترم ایجاد شده که در این جا لازم می دونم که توضیحاتی در این زمینه خدمت شما ارایه کنم .

موضوع از این قراره که یک یا چند نفر اقدام به ارسال نظراتی با اسامی اشخاص دیگر نموده اند که این امر موجب به وجود اومدن مشکلاتی برای فردی که نظر به دروغ به اسم او ارسال شده و همچنین به وجود اومدن سوء تفاهم برای نویسنده ی پست شده .

در ابتدا باید از تعدادی از دوستان نویسنده به خاطر عدم توجه به تذکراتی که جهت جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی خدمتشون عرض کرده بودم گلایه کنم ؛ زیرا این دوستان شاهد این نکته بوده اند که بنده بار ها و بار ها در پست های پیام مدیر پیشنهاد کرده بودم که در هنگام ارسال مطلب و در قسمت نحوه نظر خواهی گزینه ی (( نظرات پس از تایید نمایش داده شوند )) رو انتخاب کنن تا قبل از نمایش نظرات در صفحه ی اصلی وبلاگ ، خود نویسنده بتونه نظرات پست رو مطالعه و در صورت نیاز حذف کنه ، اما دوستان این تذکر رو نادیده گرفتن و راه رو برای بروز این مشکلات باز گذاشتن .

لذا از نویسندگان محترم درخواست می کنم که از این پس در هنگام ارسال مطلب و در قسمت نحوه نظر خواهی حتما گزینه ی (( نظرات پس از تایید نمایش داده شوند )) رو انتخاب کرده و در اسرع وقت نسبت به مطالعه و تایید یا حذف نظرات خود اقدام کنند ؛ بنده هم در صورت مشاهده ی پست هایی که این نکته رو رعایت نکرده باشند شخصا نسبت به تغییر نوع نظر دهی پست ها اقدام خواهم کرد . به هر یک از دوستان نویسنده نیز 72 ساعت ( معادل با 3 روز ) زمان داده خواهد شد تا هر یک از نظرات جدید خود را حذف و یا تایید کنن و پس از 72 ساعت بنده جهت جلوگیری از ازدحام نظرات در قسمت کنترل پنل مدیریت نسبت به حذف و یا تایید نظرات اقدام خواهم کرد . خواهشمندم دوستانی که قصد مطالعه ی نظرات بازدید کنندگان وبلاگ در مورد پست های خودشون رو ندارن و یا این نظرات فاقد اهمیت کافی جهت مطالعه و حذف و یا تایید برای این دوستان هستند !!! در هنگام ارسال مطلب و در قسمت نحوه نظر خواهی گزینه ی (( نظر دهی غیر فعال باشد )) رو انتخاب کنند . همچنین دوستان لطف کنن و در هنگام حذف و یا تایید نظرات پست هاشون به نکاتی که در پست پیام مدیر ، مورخ 11/12/88 در مورد تایید نظرات خدمتشون عرض کرده بودم توجه کنن .

(( جامعه شناسان )) در مدت فعالیت خود از نظر آماری و با کمی اغماض از نظر محتوایی !!! همواره روند رو به رشدی داشته ( دوستان می تونن با استفاده از سایت های آمار گیر که در وبلاگ وجود داره صحت این امر رو بررسی کنن ) و بدیهی است که عده ای تحمل این امر رو نداشته و سعی در بر هم زدن جو وبلاگ داشته و دارند که نویسندگان محترم با همکاری هم و با کمی توجه به نکاتی که خدمتشون گفته می شه می تونن از محقق شدن خواسته ی این افراد جلوگیری کنن .

از دوستانی که همواره بر فعالیت وبلاگ نظارت داشته و با تذکراتشون من رو در مدیرت وبلاگ یاری کرده و می کنن کمال تشکر رو دارم ؛ اما ازشون خواهشمندم که در هنگام بروز این گونه مشکلات در ابتدا و قبل از هر گونه اقدام شخصی با در جریان قرار دادن من اجازه بدن تا بنده شخصا این موضوع رو به اطلاع سایر دوستان رسونده و برای اون ها راه حل ارایه کنم و با این کارشون راه رو بر کسانی که قصد بزرگ جلوه دادن این گونه قضایا رو دارن ببندن . خوشبختانه این موضوع خیلی جدی نیست و با کمی توجه و همکاری و به امید خدا حل خواهد شد . سعی بنده نیز همواره بر این بوده که همیشه از اتفاقاتی که در وبلاگ می افته آگاه باشم و به این گونه مشکلات رسیدگی کنم ؛ و به امید خدا تا زمانی که افتخار مدیریت (( جامعه شناسان )) رو داشته باشم در این امر کوتاهی نخواهم کرد و در صورت اطمینان از هویت این گونه افراد ( که پیدا کردنشون کار دشواری نیست ) حتما در وبلاگ از اون ها نام خواهم برد . از دوستانی هم که در مورد هویت این فرد یا افراد اطلاعی دارن تقاضا می کنم که نام خودشون رو به همراه نام این فرد و یا افراد و با ذکر شواهد و دلایل کافی جهت اثبات ادعاشون و از طریق نظر خصوصی و یا صندوق پیام به اطلاع بنده برسونن و من رو در پیدا کردن اون ها یاری کنن . بدیهی است که در هنگام معرفی افرادی که قصد بر هم زدن نظم وبلاگ رو دارن از افرادی که اون ها رو معرفی کردن نامی برده نخواهد شد و ذکر نام معرفی کننده فقط جهت اطمینان از صحت هویت شخص معرفی کننده خواهد بود .

و در آخر هم لازم می دونم تا از دوستانی که به تذکرات بنده در پست های پیام مدیر توجه و به اون ها عمل می کنن و با فعالیت خودشون (( جامعه شناسان )) رو در جهت پیشرفت یاری می کنن تشکر کنم .

با تشکر از وقت شما ...

موفق باشید ...


نوشته شده در 1389/01/24 ساعت 23:00 توسط احسان طاهریان نظرات |قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت